02225, Київ-225
пр. Червоної Калини 21-В

Тел.: (044) 515-4163

FaceBookLogo.png FaceBook School Page
YouTubeLogo.png YouTube School Page
InstaLogo.png Instagram School Page
 
   
 

Новини

Архів новин: Кві 2019

19.04.2019

«Чорнобиль. Природа. Відродження»


«Чорнобиль. Природа. Відродження»

19 квітня 2019 року учениці Школи І-ІІІ ступенів №270 Деснянського району міста Києва взяли участь в урочистому нагороджені переможців конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чорнобиль. Природа. Відродження», що відбувалося в Київській міській державній адміністрації.

 Учениці представили творчі роботи в номінації «Малюнок» в різних вікових категоріях та за рішенням конкурсної комісії отримали: 

 Пипченко Дарія - Диплом І ступеню (в віковій категорії 11-13 років); 

 Юлькіна Аліса - Диплом ІІ ступеню (в віковій категорії 8-10 років); 

 Шаповалова Дарина - Диплом ІІІ ступеню (в віковій категорії 14-16 років). 


Організатори конкурсу – представники Чорнобильського радіаційно-екологічного заповідника, подякували учасникам за активність та небайдужість до питань відродження природи українського Полісся – територій, постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС.


title_kmda.JPEG


18.04.2019

«ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ»

«ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ»

         18 квітня 2019 року відбувся в закладі День цивільного захисту з елементами об’єктового тренування.     

В рамках цього дня були відпрацьовані дії за сигнаом «УВАГА ВСІМ!», плани  евакуації постійного складу з приміщення школи та практичних дій невоєнізованих формувань цивільного захисту освітнього закладу.

Для учнів старшої школи сестра медична провела заняття з надання першої долікарської допомоги. Діти навчилися визначати стан потерпілого, накладати шини, робити пов’язки та правильно переносити потерпілого.

Удосконалення усіма учасниками освітнього процесу теоретичних знань та практичних навичок під час подібних заходів допоможе злагоджено діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

titl.JPEG

17.04.2019

«Знай та виконуй Правила дорожнього руху»

«Знай та виконуй Правила дорожнього руху»

Кожна людина повинна знати
Дорожні правила в житті.
Усі виконувати і не забувати,
Щоб життя своє уберегти.

         17 квітня 2019 року в межах місячника «Знай та виконуй Правила дорожнього руху» для учнів 1-х та 2-б класу студентами Навчально-наукового інституту №2 Національної академії внутрішніх справ було проведено заняття «Безпека на вулицях, у дворі. Правила дорожнього руху».

         В інтерактивній формі діти згадали як слід правильно переходити дорогу, як реагувати на сигнали світлофора, які існують дорожні знаки та до чого можуть призвести пустощі на дорозі.

Учні уважно та з цікавістю слухали виступаючих, активно відповідали на запитання та відгадували загадки. Також переглянули мультфільм з Правил дорожнього руху та пограли в гру «Збери дорожній знак».

Адміністрація закладу висловлює щиру подяку студентам ІІ курсу Навчально-наукового інституту №2 з підготовки фахівців  техніко-криміналістичного забезпечення за проведення корисного заняття та співпрацю.

 title_gai.JPEG


12.04.2019

> День Космонавтики

12 квітня 2019 року в школі проводився захід, присвячений Дню Космонавтики. «Зустріч на орбітах з прибульцями – Космічна весна»
- Прослухали презентаційний альманах «Прорив у Космос»
- Переглянули кінохроніку минулих років «Миттєвості космічних перегонів»
- Заслухали доповідь «Розвиток Космонавтики в Україні»
- Провели вікторину «Подорож до Космосу»

logokosm.JPEG


Архів новин 
РікСічЛютБерКвіТраЧерЛипСерВерЖовЛисГру
2024          
2023   
2022  
2021   
2020
2019 
2018 
2017        
 
  Створено в "Deep Vision"