02225, Київ-225
пр. Червоної Калини 21-В

Тел.: (044) 515-4163

FaceBookLogo.png FaceBook School Page
YouTubeLogo.png YouTube School Page
InstaLogo.png Instagram School Page
 
   
 

Новини

Архів новин: Бер 2022

20.03.2022WWW.jpg
Завдання для учнів класів які перебувають на дистанційній формі навчання під час воєнного стану
з 21 березня 2022 року


28.03.2022

Важливо! Допомога тимчасовим переселенцям!
PDF33.png Важливо! Допомога тимчасовим переселенцям!  13.03.2022

До відома учнів та батьків! Дорогі діти, шановні батьки!

Щиро дякуємо вам за згуртованість у цей нелегкий для нашої країни час.

Інформуємо вас, що наразі відновлення освітнього процесу в закладах освіти Києва не є можливим.

У зв’язку з цим з 14.03 пропонуємо, шановні батьки, нашим учням скористатися електронним ресурсом Всеукраїнська школа онлайн (https://lms.e-school.net.ua/ ).

Також до уваги наших учнів:

- Матеріали та телеуроки, що розміщені на сайті Департаменту освіти і науки в розділі «Дистанційне навчання» (https://don.kyivcity.gov.ua/content/dystanciyne-navchannya-resursy.html ).

- Освітня ініціатива для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис (https://vb.me/school_info ) разом з Viber-спільнотою Школа.інфо 

- Онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+ (https://aplus.ua/ ).

- Дистанційна школа 5-11 класи: від JAMM School (https://jammschool.com.ua/ )

- Доступ до річних матеріалів 1-11 класів безкоштовно: від дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» (https://optima.school/free-education ). Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу.

- Участь у живих уроках, навчальні матеріали за весь рік, додаткові активності для діток від ThinkGlobal. Слідкуйте за розкладом (https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA ).

- Екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT (https://www.facebook.com/alterraschool1 ) дає доступ до матеріалів та тестів.

- Безкоштовні щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі @OkStudy127

- Безкоштовна серія онлайн майстер-класів (https://od.itstep.org/ ) і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct.

- Безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом від наукового ліцею Клима Ч

 

 Дорогі наші учні, батьки!

Якщо ви перебуваєте  на території України в безпеці Ви маєте можливість продовжити навчання своєї дитини,  а саме, за заявою одного з батьків  перевести (зарахувати) на екстернатну, сімейну, дистанційну форми навчання або долучитися до навчання в закладах освіти за місцем тимчасового перебування. Про ваше рішення просимо повідомити класного керівника.

НАГАДУЄМО, що ми залишаємо разом  з Вами,  тому після відновлення навчання  в закладах освіти будуть скориговані програми, організовані додаткові заняття та індивідуальні консультації. Рекомендації щодо цього Міністерством освіти і науки України вже розробляються.

Шановні випускники 4,9 класів, що завершують здобуття початкової та базової середньої освіти в 2021/2022 навчальному році, Вас вже звільненно від проходження державної підсумкової атестації.

Випускників 11 класів, після  активних консультації та обговорення щодо цьогорічної атестації, Вас чекає виважене рішення,  що ґрунтуватиметься на консолідованій позиції освітян, депутатів, експертів МОН, а також рекомендаціях МОЗ.

Друге. Ці два розсилають директори. Третє - класні керівники

Шановні учні, батьки!

Для здійснення координації дій і налагодження постійного зв’язку між нами просимо вас надати інформацію про наявність доступу до мережі Інтернет.

Щиро вдячні за розуміння!
01.03.2022


Victory.jpg

Архів новин 
РікСічЛютБерКвіТраЧерЛипСерВерЖовЛисГру
2024         
2023   
2022  
2021   
2020
2019 
2018 
2017        
 
  Створено в "Deep Vision"